Новини

26.06.2020

Спеціальна пропозиція при замовленні комплектів

бодьо акционные.jpg


Вімельбух для наймолодших: граємось та розвиваємо навички мовлення! Спеціальна пропозиція при замовленні комплектів

"Бодьо вчиться говорити", "Бодьо вимовляє перші слова", "Бодьо вправляється в говорінні ", автор Марта Галевська-Кустра - логопед, дитячий педагог, творчий педагог.

Серія вімельбухів призначена для дітей від 9 місяців до 4 років. Третя частина буде корисна й страршим діткам, які вчаться самостійно читати.

️Кожна книга має 38 щільних картонних сторінок (їх нереально, а ні перегризти, а ні розірвати. Деякі наші матусі кажуть на них «антивандальні»)

Кожна книга будується з 3х частин: інструкція для батьків; історія у стилі вімельбух; мальовані завдання для дітей; заключні вправи на закріплення навичок. Серія книг також сприяє розвитку динамічних стереотипів, саме в цей вік слова і звуки пов'язується з безпосередніми діями.

Перша книга зосереджує увагу передусім на звуконаслідувальних словах і голосних звуках, які вимовляють уже однорічні діти.

У другій книзі про Бодьо зосереджено увагу на перших словах, типових для мовленого розвитку дитини. Розуміти й уживати їх дитина навчається вже у перший і другий роки життя. Дворічна дитина починає поєднувати слова, а згодом уже послуговується простими реченнями.

З третьою книгою настає час збагачувати словниковий запас дитини, розвивати говоріння зв’язними реченнями (речення стають дедалі складнішими), засвоювати основні правила граматики (наприклад, відмінювання іменників і дієслів).

Відгуки про книжки 

Ми прагнемо, щоб наші книги    ставали частиною середовища
народження і зростання Людини.  Будемо вдячні за Вашу допомогу.
Створюймо українське разом!

Видавництво «Час майстрів» створює дитячі книжки, що дарують крила, популярність — то другорядне. Ми — шукачі щастя, батьки — професійно працюємо над формуванням світогляду наших дітей за допомогою книжок і радіємо, коли можемо поділитися власними здобутками з такими ж, як ми. Вчимося бути щасливими і дітей навчаємо того ж. Намагаємося зробити книжки витворами мистецтва. Настав час майстрів! 


Останні новини

31.05.2020

Віртуальний Книжковий Арсенал 2020

Арсенал 2020.JPG


Видавництво Час Майстрів на віртуальному Книжковому Арсеналі 2020 
Знижка 25% на всі книжки видавництва за промокодом ЧМ25 (30.05 – 05.06.2020)

Онлайн-зустрічі з авторами та ілюстраторами на FB сторінці видавництва:
30.05 об 11:00 – зустріч з директором видавництва Олегом Симоненком 
30.05 о 12:00 – зустріч з дитячим письменником Юрієм Никітінським
30.05 о 16:00 – зустріч з дитячою письменницею Тетяною Новацькою 
31.05 об 11:00 – зустріч з дитячим письменником та художником Віталієм Кириченком
31.05 о 13:00 – зустріч з художницею Надією Міцкевич 
31.05 о 14:00 - зустріч з письменником Олегом Гаврішем

Розіграш книжки «Поліанна» (01.06 – 06.06.2020) на FB та Instagram сторінках видавництва.

31.03.2020

Творчі канікули з видавництвом "Час майстрів" розпочато!

Творчі канікули.JPG

Творчі канікули з видавництвом "Час майстрів" розпочато!

Залишаймося вдома! Завантажуємо «Календар дозвілля та гарного настрою» із щоденними цікавими та веселими завданнями!

Будемо раді побачити результати вашої творчості на нашій сторінці фейсбук!

Мы на портале академии успеха

Дитячі герої прилучанина подорожують Україною

 foto3062013verbohyk_1.jpg

Україною мандрує художня виставка «Дитяча картинна галерея» - проект, започаткований у Києві в грудні 2011 року. Вона вже побувала у Харкові, Львові, Донецьку, Маріуполі, а тепер розгорнулася у Севастопольському художньому музеї, де триватиме до 10 червня. Експозиція по-своєму унікальна: в ній представлені картини українських художників, до яких зараз вітчизняні автори пишуть оповідання. Така ідея створення «книги навпаки» належить київському видавництву «Майстер-клас». Тож поки історії ще пишуться, ілюстрації до них вже побачили тисячі майбутніх читачів. Особливо ж приємно, що серед дванадцяти учасників виставки є й наш земляк, прилучанин Степан Вербещук. Він, до речі, єдиний представник такого невеликого міста у проекті, який об’єднав талановитих художників з Києва, Харкова, Запоріжжя, Мінська та Севастополя. Тож ця всеукраїнська виставка стала чудовою нагодою познайомитися з художником та більше дізнатися про його творчість.

 В гостях у казки


                                   foto3062013verbohyk_2.jpg

«Никогда не разговаривайте с неизвестными. Однажды весною, в час небывало жаркого  заката, в Москве, на Патриарших прудах, появились два гражданина», – це було першим, що почула, переступивши поріг художньої майстерні Степана Степановича. Звучала аудіокнига, – містична й вічна «Майстер і Маргарита», на диво гармонійно вписуючись в загальну атмосферу кімнати, і навіть, здавалось, ідеально довершуючи її антураж. Бо панують там казка, філософія й містика – те, що зараз називають одним словом «фентезі». На картинах, якими обвішані стіни майстерні, – чарівні казкові істоти, дивовижні міста, фантастичні будівлі, ніжні й сумні жіночі образи...

Працюю й читаю, – посміхається художник. – Найбільше люблю сучасну фантастику, обожнюю класику, особливо Ремарка.

Література і музика не тільки надихають на творчість, а й виливаються на полотно фігурками чудернацьких скрипалів і піаністів, портретами великих письменників і музикантів.

Це Грузія, – показує Степан Степанович пейзаж із зображенням величних засніжених гір.

Грузія – країна його фантазій, бо поки лише мріє про подорож до неї. І «грузинські» гори на багатьох полотнах насправді – із спогадів про Карпати, поряд з якими народився й зростав. Життєва географія Степана Вербещука доволі широка: родом із Закарпаття, він вчився на архітектора в Київському інженерно-будівельному інституті, на Північному флоті у Мурманську проходив строкову службу, працював у Носівці, якось з товаришем приїхав до Прилук, познайомився з його сестрою, та й … залишився назавжди.

Кожне з тих місць, куди закидала доля, досі живе у пам’яті, й часто проривається назовні, лягаючи на полотно образами колоритно вбраних дівчат, романтичних матросів, дивною архітектурою, неприступними горами, безмежною гладдю морських горизонтів... Найцікавіші ж спомини залишилися від подорожі на Сейшели – за цим «щасливим квитком» художник працював два місяці, та сьогодні перш за все згадує не клімат і не красоти тамтешньої природи, а місцевих жителів:

Вони мене просто вразили своїм позитивом і життєлюбством! Там так само, як і в нас, є бідні й багаті. Але ніхто не ходить похмурим чи сердитим, жодного разу не бачив! Всі веселі та життєрадісні. Вечорами не сидять біля телевізорів, а збираються в ресторанчиках, спілкуються, відпочивають, говорять один з одним. Ніхто не видається заклопотаним – при тому, що клопотів у них більше, ніж у нас. 

 Є персонажі – будуть історії


                                  foto3062013verbohyk_3.jpg

Сьогодні картини прилуцького художника є в приватних колекціях багатьох європейських країн, а також Америки, Канади, Ізраїлю, Філіпін. Шість полотен знаходяться в Донецькому художньому музеї. Жителі ж та гості Прилук щоденно можуть бачити й інший аспект творчості митця – різьблення по дереву. Степан Вербещук є автором кіоту для Чудотворної ікони Скорбящої Божої Матері у Спасо-Преображенському соборі та одним з авторів різьбленого іконостасу Миколаївської дзвіниці.

Роботи прилучанина експонуються в українських галереях. Саме в одній з них – «Карпатська полонина» під Львовом – побачили ці картини працівники видавництва дитячої книги «Майстер-клас», зацікавилися ними та запропонували художнику співпрацю. Його нереальні персонажі дійсно настільки «живі», що здається – кожен має свій характер, свою історію. Ці історії зараз втілюють в оповідання українські письменники. Й поки перша книжка ще пишеться, Степан Степанович вже працює над другою – ілюструє дитячі вірші харківської поетеси Валентини Костьо.

Людмила СМИК

http://zemlyaivolya.net/articles/dityachi_geroi_priluchanina_podorozhuyut_ukrainoyu.html

 


Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
Регистрация
Логин (мин. 3 символа):*
Пароль (мин. 6 символов):*
Подтверждение пароля:*
Адрес e-mail:*
Имя:
Фамилия:
Защита от автоматической регистрации
CAPTCHA
Введите слово на картинке *:

Пароль должен быть не менее 8 символов длиной, содержать латинские символы верхнего регистра (A-Z), содержать латинские символы нижнего регистра (a-z), содержать цифры (0-9).

* - обязательные поля

Авторизация